close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
17 Лютого 2020

Валентина Гвоздь та Анжела Махінова удостоєні премії Client Choice Awards

Sayenko Kharenko рада повідомити, що партнерів Валентину Гвоздь та Анжелу Махінову відзначено нагородами Client Choice Awards 2020 у категоріях Competition & Antitrust та Franchising відповідно.

З моменту заснування в 2005 році Client Choice відзначає юридичні фірми та партнерів по всьому світу за високий рівень роботи з клієнтами та винятковий сервіс. Критерієм для відбору є здатність підвищити реальну цінність бізнесу клієнтів у порівнянні з іншими гравцями ринку. Відмінною особливістю є те, що номінувати фірму або партнера можуть тільки корпоративні юристи.

Партнер Валентина Гвоздь коментує: «Назва нагороди говорить сама за себе: тільки клієнти можуть номінувати юристів. І немає жодних сумнівів у тому, що клієнти краще за всіх можуть оцінити рівень послуг, клієнтоорієнтований підхід, цінність та вигоду, які отримує бізнес».

Партнер Анжела Махінова додає: «Ця нагорода має велику цінність завдяки відкритому та неупередженому процесу номінування. Отримати визнання Client Choice Awards – великі честь та радість. Хотіла би подякувати всім нашим клієнтам, які віддали свої голоси за нас».

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше