close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
24 Вересня 2020

Sayenko Kharenko спільно з МАУ дарують можливість подорожувати Україною

Вже понад місяць кожен пасажир міжнародних рейсів із вильотом із терміналу D міжнародного аеропорту «Бориспіль» може безкоштовно відвідати інтерактивну виставку «Сила підпису. Бориспіль». Проєкт розповідає, як один розчерк вирішував долі мільйонів людей та впливав на події в Україні й світі.

А відтепер всі відвідувачі виставки «Сила підпису. Бориспіль» матимуть змогу щомісяця вигравати авіаквитки на двох, аби відправитися у подорож Україною – до Дніпра, Києва, Львова, Одеси, Харкова або Херсона. Спільна акція юридичної фірми Sayenko Kharenko та авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» триватиме до кінця року.

2020 рік став роком змін, випробувань та концентрації на собі як для окремих людей, так і для цілих країн, тож поки географія закордонних мандрівок ще звужена для українців, маємо чудову нагоду дослідити власну країну та закохатися у власні міста.

Умови акції можна знайти за посиланням.

Доєднуйтеся та нехай щастить!

Нагадаємо, в грудні 2019 року квест-музей «Сила підпису» з успіхом відбувся в Київській міській галереї мистецтв «Лавра». Проєкт був створений до 15-річчя юридичної фірми Sayenko Kharenko. Подальші події в світі та в Україні лише переконали організаторів в актуальності теми підпису. Тому у березні 2020 року експозиція квест-музею була переведена в актуальну для карантинного часу 3D версію, а згодом, 8 серпня 2020 року, у зоні вильоту терміналу D міжнародного аеропорту «Бориспіль» організатори відкрили 100 квадратних метрів експозиції. Символічно, що після київської галереї наступною зупинкою «Сили підпису» став аеропорт «Бориспіль». Адже саме тут починаються подорожі, що вимірюються не лише кілометрами й годинами, але й новими сенсами і враженнями.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше