close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
11 Лютого 2022

Володимира Яремко обрано співголовою інфраструктурного комітету Американської торгової палати в Україні

Sayenko Kharenko рада повідомити, що радника фірми Володимира Яремко обрано співголовою інфраструктурного комітету Американської торгової палати в Україні.

Місія комітету – забезпечувати прозорі та вигідні механізми взаємодії та співпраці для учасників економічної діяльності в сфері інфраструктури та для країни загалом.

Основними пріоритетами комітету є забезпечення вкладу у розробку законодавчої бази для концесій та взаємодія з органами державної влади для забезпечення надійного впровадження реформ концесії та приватизації в Україні, підтримання конструктивного діалогу з Адміністрацією морських портів України, Державною службою морського та річкового транспорту України для досягнення справедливого балансу інтересів державного та приватного секторів, забезпечення зворотного зв’язку щодо реформи державних підприємств у дорожній, залізничній, річковій та портовій сферах.

Вітаємо Володимира Яремко, а також Олега Бігдана, директора з юридичних питань Bunge Ukraine та Сергія Вовка, директора Центру транспортних стратегій, з обранням на позиції співголів комітету.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше