close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
14 Січня 2020

Володимир Саєнко та Максим Назаренко — серед провідних світових юристів у сфері конкурентного права за версією Who’s Who Legal

Партнери Володимир Саєнко та Максим Назаренко увійшли до списку найкращих світових юристів у сфері конкурентного права за версією рейтингу Who’s Who Legal Thought Leaders – Competition 2020, який складається на підставі оцінок клієнтів і колег. Цьогоріч лише троє юристів з України відзначені виданням у цій категорії, двоє з них представляють фірму Sayenko Kharenko.

The WWL Thought Leaders – Competition включає до свого списку найкращих світових юристів та економістів за їхні глибокі знання й досвід у сфері конкурентного права. У виданні відзначені експерти, які заслуговують на особливу увагу не лише за величезний досвід консультування з найбільш визначних та унікальних проектів, але й за вміння пропонувати інноваційні рішення, любов до професії і клієнтоорієнтованість.

Володимир Саєнко прокоментував: «Для нас обох велика честь бути в числі провідних світових експертів за версією WWL Thought Leaders – Competition 2020! Юристи, які отримали найбільшу кількість голосів від колег, корпоративних радників та інших джерел, вважаються «Thought Leaders». Зазвичай це приблизно два відсотки від усіх кандидатів. Ми вдячні нашим клієнтам за можливість продемонструвати свої навички та досягти успіху в професії».

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше