close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
26 Грудня 2019

Анжела Махінова вчетверте поспіль увійшла до Who’s Who Legal: Trade & Customs

Who’s Who Legal: Trade & Customs 2019 рекомендував Анжелу Махінову серед провідних юристів у сфері міжнародної торгівлі. Щорічне видання WWL: Trade & Customs виділяє міжнародних провідних юристів у сфері торгівлі, митного законодавства і міжнародних санкцій. Їх обирають за видатні досягнення у різноманітних питаннях від антидемпінгових, антисубсидіарних і компенсаційних мит до питань регулювання міжнародної торгівлі. Аби отримати об’єктивну картину юридичного ринку, автори рейтингу щороку опитують понад 50 000 юристів, консультантів, корпоративних юристів та інші джерела.

До Who’s Who Legal: Trade & Customs 2019 увійшло 729 експертів з 473 фірм із 49 юрисдикцій.

Опитані джерела зазначають, що Анжела Махінова «брала участь у багатьох торгівельних розслідуваннях в Україні в якості провідного партнера, а з її уваги не вислизне жодна деталь».

Партнер Анжела Махінова прокоментувала: «Будь-яке професійне визнання від поважного видання має величезну цінність, проте визнання, отримане завдяки колегам по ринку, консультантам і корпоративним юристам навіть ще цінніше, оскільки їхні думки повністю неупереджені та збалансовані. Що свідчить про справедливий та вартий довіри вибір».

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше