close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
17 Червня 2021

Ярослав Огнев’юк – Trade mark star 2021 за версією IP STARS

IP STARS 2021 високо оцінив Ярослава Огнев’юка і включив його в список Trade mark stars 2021. Раніше цього року ресурс включив Sayenko Kharenko в список провідних юридичних фірм.

IP STARS – це провідний спеціалізований довідник для юридичних фірм та практикуючих фахівців в області інтелектуальної власності по всьому світу. Юридичний довідник Managing IP еволюціонував з роками: перше видання було опубліковано в 1994 році, а в 2013 році було перейменовано в IP STARS. Дослідження IP STARS охоплює різні області інтелектуальної власності та більше 70 юрисдикцій, що робить його найбільш повним і широко шанованим ресурсом із інтелектуальної власності в юридичній професії.

Дослідження проводиться досвідченою командою аналітиків в офісах у Гонконзі, Лондоні і Нью-Йорку.

У рамах проведення рейтингу фірм оцінюються досвід, робоче навантаження, репутація на ринку, послужний список, результати, досягнуті для клієнтів, і унікальні сильні сторони в даній області практики.

Дослідження проводиться неупереджено. Жодна фірма або юрист не може заплатити, щоб потрапити в рейтинг або отримати будь-яку з нагород IP STARS.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше