close
МЕНЮ

Новини

Ключові контакти
24 Вересня 2020

Ярослав Огнев’юк визнаний одним із найкращих світових експертів в області корпоративних товарних знаків за версією WTR Global Leaders 2020

Ярослав Огнев’юк названий одним із провідних світових експертів у сфері товарних знаків за версією World Trademark Review (WTR) Global Leaders 2020.

WTR Global Leaders об’єднує найкращі у світі юридичні фірми та провідних експертів у сфері товарних знаків, дозволяючи більш широкій спільноті отримати вигоду з їхніх знань і досвіду.

WTR Global Leaders спирається на провідні дослідницькі проєкти на ринку, WTR 1000 і WTR 300, щоб виявити кращих із кращих у практиці торгових марок.

Всі експерти, що увійшли до списку WTR Global Leaders, заслуговують на особливу увагу не тільки завдяки їхнім знанням і досвіду щодо створення, захисту, управління і забезпечення дотримання основних прав бренду, але і завдяки їхній здатності впроваджувати інновації, надихати і надавати своїм клієнтам послуги високого рівня.

Партнер Ярослав Огнев’юк коментує: «Для мене велика честь бути серед найкращих у світі експертів за версією World Trademark Review Global Leaders 2020! Я щиро дякую всім колегам із практики інтелектуальної власності і клієнтів за їхній неоціненний внесок у це визнання, цей успіх, досягнутий завдяки нашій позитивної синергії. Я дуже дорожу своїми відносинами з колегами і клієнтами, разом ми непереможна сила у сфері інтелектуальної власності! І, звичайно ж, мої щирі вітання колегам у сфері інтелектуальної власності з усього світу, які увійшли до Global Leaders 2020!»

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше