close
МЕНЮ

Новини

28 Листопад 2012

Юристи Sayenko Kharenko виступили на 4-му Щорічному Національному Форумі «Злиття та поглинання в Україні»

Леонід Антоненко та Дмитро Корбут, радники практики корпоративного права та M&A юридичної фірми Sayenko Kharenko, виступили в якості доповідачів на 4-му Щорічному Національному Форумі «Злиття та поглинання в Україні». Форум відбувся 27 листопада в Києві і був організований компанією «Conference House».

На форумі, присвяченому сьогоднішньому стану M&A ринку в Україні, висвітлювалися нові ефективні інструменти та способи вирішення існуючих проблем, з якими стикається український бізнес у процесі підготовки та проведення M&A угод.

Презентація пана Антоненка була частиною дискусії, присвяченої участі та впливу держави на хід M&A угоди. У своїй доповіді Леонід оцінив ефективність регулювання державою M&A трансакцій в Україні. Зокрема, були критично проаналізовані роль державного реєстратора в операціях з продажу часток товариств з обмеженою відповідальністю та обов’язкова участь ліцензованих Комісією з цінних паперів посередників в операціях з продажу акцій. Він також звернув увагу аудиторії на останні законодавчі пропозиції щодо реформування ролі реєстратора і виклав переваги та недоліки цих законодавчих ініціатив.

Пан Корбут поінформував учасників форуму про особливості M&A публічної компанії в банківському секторі в Україні. Зокрема, Дмитро розкрив питання корпоративного законодавства та отримання дозволів регуляторних органів в рамках M&A угод у банківському секторі, а також питання законодавства в сфері цінних паперів.

Супровід M&A проектів є основним напрямком корпоративної практики Sayenko Kharenko. У 2012 році наша практика корпоративного права та M&A була названа серед двох лідерів у даній сфері найбільшими міжнародними юридичними довідниками, включаючи IFLR 1000, Chambers Europe, Chambers Global і PLC Which Lawyer?, а також визнана №1 за кількістю найбільших M&A проектів згідно з довідником Ukrainian Law Firms видавництва «Юридична практика».

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше