close
МЕНЮ

Новини

9 Листопад 2012

Юристи Sayenko Kharenko взяли участь у III Форумі з питань конкурентного права в Україні

Юристи Sayenko Kharenko, за традицією брати активну участь у розвитку сфери конкурентного права в Україні, приєдналися до делегатів III Форуму з питань конкурентного права, який відбувся 7-8 листопада в Києві. На Форумі обговорювалися актуальні питання розвитку конкуренції та вдосконалення антимонопольного законодавства в Україні та країнах СНД.

У Форумі взяли участь представники антимонопольних органів країн СНД і зарубіжних конкурентних відомств, Євразійської економічної комісії, представники провідних українських і міжнародних юридичних фірм, судді, представники наукових і ділових кіл України та Росії.

Дмитро Тараник, радник Sayenko Kharenko, і Предраг Крупеж, юрист фірми, виступили на Форумі в якості доповідачів. Пан Крупеж виступив з доповіддю про основні принципи доктрини ефекту в конкурентному праві та необхідність зближення України і Європейського Союзу. Пан Тараник у своїй доповіді говорив про питання недобросовісної конкуренції з точки зору клієнтів. Володимир Саєнко, партнер Sayenko Kharenko, виступив модератором третьої сесії, присвяченій міжнародному досвіду розслідування картелів.

Команда практики антимонопольного права Sayenko Kharenko розробляє ефективні рішення найскладніших питань у сфері конкурентного права в різних галузях економіки. Нещодавно фірма була названа №1 за кількістю найбільших трансакційу сфері конкурентного права за версією дослідження Ukrainian Law Firms 2012 видавництва «Юридична практика». Наша практика антимонопольного права визнана такими авторитетними юридичними довідниками, як Chambers Global і PLC Which Lawyer?.

Поділитися:

Далі Новини
Показати більше