close
МЕНЮ
Практика

Трудове право

Команда практики трудового права Sayenko Kharenko спеціалізується на всіх аспектах трудового права та має міжнародне визнання як високопрофесійних і досвідчених експертів у галузі.

150+
клієнтів

Практика трудового права Sayenko Kharenko – одна з найбільших в Україні, що дозволяє фірмі одночасно супроводжувати декілька складних проектів. Ми не обмежуємося консультуванням клієнтів виключно з традиційних питань трудового законодавства, а прагнемо охопити всі аспекти праці та зайнятості в Україні. Ми уважно стежимо за світовими трендами розвитку трудового законодавства.

Зважаючи на той факт, що українське трудове законодавство, на відміну від багатьох інших областей права, значною мірою залежить від коментарів вчених-правознавців і практичних тлумачень законодавства, у своїй практиці ми ефективно поєднуємо практичний досвід супроводу найбільш складних проектів з глибокими теоретичними знаннями трудового законодавства, що рідко зустрічається на ринку юридичних послуг.

Клієнти Sayenko Kharenko високо цінують практику трудового права за інноваційність юридичних рішень – від складних звільнень (у тому числі за порушення вимог Закону США «Про корупцію за кордоном» (FCPA)) до розробки корпоративних політик, положень та інших документів у сфері праці та зайнятості.

Читати далі
визнання
 • У найвищій групі у сфері трудового права

  The Legal 500, 2020
 • Рекомендована у сфері трудового права

  Chambers Europe 2020
 • Входить до ТОП-2 у сфері трудового права

  Ukrainian Law Firms 2020
 • Входить до ТОП-5 у сфері трудового права

  «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2019», Юридична Газета
 • Входить до ТОП-4 у сфері трудового права

  «50 провідних юридичних фірм України 2020», видавництво «Юридична практика»
 • Юридична фірма року в сфері трудового права та зайнятості

  Best Lawyers in Ukraine 2020
ТЯГТИ
Експерти SK
Ірина Бакіна
Радник
Перегляд профілю
Світлана Хєда
Радник
Перегляд профілю
Ольга Кирюша
Старший юрист
Костянтин Заблоцький
Юрист