close
Практика

Трудове право

Команда практики трудового права Sayenko Kharenko спеціалізується на всіх аспектах трудового права та має міжнародне визнання як високопрофесійних і досвідчених експертів у галузі.

150+
клієнтів

Практика трудового права Sayenko Kharenko – одна з найбільших в Україні, що дозволяє фірмі одночасно супроводжувати декілька складних проектів. Ми не обмежуємося консультуванням клієнтів виключно з традиційних питань трудового законодавства, а прагнемо охопити всі аспекти праці та зайнятості в Україні. Ми уважно стежимо за світовими трендами розвитку трудового законодавства.

Зважаючи на той факт, що українське трудове законодавство, на відміну від багатьох інших областей права, значною мірою залежить від коментарів вчених-правознавців і практичних тлумачень законодавства, у своїй практиці ми ефективно поєднуємо практичний досвід супроводу найбільш складних проектів з глибокими теоретичними знаннями трудового законодавства, що рідко зустрічається на ринку юридичних послуг.

Клієнти Sayenko Kharenko високо цінують практику трудового права за інноваційність юридичних рішень – від складних звільнень (у тому числі за порушення вимог Закону США «Про корупцію за кордоном» (FCPA)) до розробки корпоративних політик, положень та інших документів у сфері праці та зайнятості.

Читати далі
визнання
 • У найвищій групі у сфері трудового права

  The Legal 500, 2019
 • Рекомендована у сфері трудового права

  Chambers Europe 2020
 • Входить до ТОП-3 у сфері трудового права

  Ukrainian Law Firms 2019
 • Входить до ТОП-5 у сфері трудового права

  «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України 2019», Юридична Газета
 • Входить до ТОП-4 у сфері трудового права

  «50 провідних юридичних фірм України 2019», видавництво «Юридична практика»
 • Юридична фірма року в сфері трудового права та зайнятості

  Best Lawyers in Ukraine 2020
ТЯГТИ
Експерти SK
Svitlana Kheda
Світлана Хєда
Радник
Перегляд профілю
Iryna Bakina
Ірина Бакіна
Радник
Перегляд профілю
Olga Kyriusha
Ольга Кирюша
Старший юрист
Kostyantyn Zablotskyi
Костянтин Заблоцький
Юрист