close
МЕНЮ
Практика

Захист даних та кібербезпека

Для багатьох наших клієнтів дані є основою бізнесу. У зв'язку з цим ми приділяємо особливу увагу захисту даних та кібербезпеці.

Sayenko Kharenko консультує клієнтів щодо широкого спектру питань захисту даних та кібербезпеки: від ситуативного кризового менеджменту до запровадження комплексних систем управління захистом даних в офісах по всьому світу. Ми співпрацюємо з провідними консультантами з кібербезпеки в Україні, які як частина нашої команди негайно реагують на кібер інциденти та допомагають у розслідуваннях. Ми також побудували висококласну мережу міжнародних партнерів, які разом із нами надають цілісні послуги у випадку роботи над проєктами у кількох юрисдикціях.

Наші юристи тісно співпрацюють із внутрішніми радниками клієнтів під час структурування внутрішніх та зовнішніх потоків даних, розробки процедур щодо захисту даних та проведення тренінгів для працівників із будь-яких пов’язаних питань. Ми запроваджуємо найкращі міжнародні практики в процеси для забезпечення конкурентоспроможності наших клієнтів на глобальному ринку.

Як визнані експерти у сфері захисту даних Sayenko Kharenko була залучена Верховною Радою України для оновлення українського законодавства із захисту персональних даних та приведення його у відповідність до найкращих світових практик. Наявність у команді кваліфікованих іноземних експертів надає нам повне розуміння застосовного екстериторіального регулювання (наприклад, GDPR, CCPA) та дозволяє нам брати його до уваги разом із українськими правилами захисту даних під час роботи над будь-яким проєктом.

Читати далі
Останні проєкти
Публікації
Експерти SK
Назар Чернявський
Партнер
Перегляд профілю
Світлана Хєда
Радник
Перегляд профілю
Юлія Бруско
Старший юрист
Перегляд профілю