close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
18 Листопад 2010

Sayenko Kharenko – юридичний радник щодо фінансування придбання Концерну Стірол

Юридична фірма Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань українського законодавства щодо надання багатомільйонного кредиту компанії OstChem Investments Limited (входить до складу Group DF). Кредит було використано позичальником для придбання ВАТ «Концерн Стірол», найбільшого в Україні виробника азотних мінеральних добрив, поліестерів, медикаментів та аміаку.

Представники Group DF прокоментували входження «Концерну Стірол» до складу холдингу як таке, що посилить позиції холдингу на іноземних ринках карбамідів. Синергії буде досягнуто через централізацію інвестиційної діяльності, стандартизацію фінансової звітності, оптимізацію процесу постачання матеріалів і обладнання, а також інтеграцію ремонтних, будівельних та монтажних робіт.

ВАТ «Концерн Стірол» – входить до п’ятірки найбільших хімічних підприємств України та є найбільшим в Україні виробником азотних мінеральних добрив, поліестрів, медикаментів і аміаку.

Group DF – приватна міжнародна група компаній, інтереси та активи якої зосереджені в галузях енергетики, хімічної промисловості, енергетичної інфраструктури та нерухомості. Серед активів компанії у хімічної промисловості, що зосереджені у холдингу OstChem Holding AG: ЗАТ «Кримський Титан», ВАТ «Кримський Содовий Завод», Іршанський ГОК, Вольногорський ГОК та інші.

Команда юридичної фірми Sayenko Kharenko, що брала участь у проекті: Михайло Харенко, партнер; Назар Чернявський, партнер; Антон Коробейніков, Юрій Драганчук, Орест Матвійчук, юристи.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше