close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
7 Листопад 2019

Sayenko Kharenko – юридичний радник ЄБРР щодо надання кредиту на суму до 116 мільйонів євро провідному українському виробникові листових матеріалів на основі деревини

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) щодо надання кредиту на фінансування капітальних витрат на суму до 116 мільйонів євро Кроноспан УА, виробнику листових матеріалів з деревини.

Кошти будуть використані на будівництво потужностей для виробництва орієнтовано-стружкових плит (OSB) у Нововолинську. У рамках цього проекту Кроноспан також спрямує інвестиції на будівництво власної трансформаторної підстанції, котла на біомасі потужністю 45 МВт та електростатичного фільтра, що забезпечить альтернативне рішення для електропостачання та дозволить скоротити викиди пилу.

Кроноспан УА є українською дочірньою компанією провідного світового виробника листових матеріалів на основі деревини. Продукція компанії має широке використання, починаючи з підлогового покриття та меблювання і закінчуючи будівлями з дерев’яним каркасом. Компанія виробляє свою продукцію на понад 40 підприємствах у 21 країні.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку своєї діяльності в Україні у 1993 році банк інвестував майже 13,6 мільярдів євро у 432 проекти в Україні.

Команда Sayenko Kharenko працювала над цим проектом під керівництвом радника Ігоря Лозенка та складалася з юриста Дениса Наконечного, юристки Віри Паньків та молодших юристок Владислави Міцай та Олександри Максименко за підтримки старшого юриста Тимура Енхбаяра у питаннях, пов’язаних із нерухомістю.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше