close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
25 Жовтня 2019

Sayenko Kharenko – юридичний радник ЄБРР щодо залучення Укрексімбанком кредиту на суму до 80 мільйонів євро для фінансування «зелених» інвестицій в Україні

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) щодо синдикованого кредиту у сумі до 80 мільйонів євро АТ «Державний експортно-імпортний банк України» (Укрексімбанк) строком на 4 роки. ЄБРР надає кредит на суму до 40 мільйонів євро з власних коштів, та ще до 40 мільйонів євро буде надано іноземними учасниками фінансування.

Фінансування спрямоване на підтримку інвестицій у проекти українських компаній у сфері відновлюваних джерел енергії та енергоефективності, які відповідають найвищим стандартам та вимогам ЄБРР у сфері виробництва електроенергії, викидів вуглецю та забруднення повітря.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку своєї діяльності в Україні у 1993 році банк інвестував майже 13,6 мільярдів євро у 432 проекти в Україні. Укрексімбанк є одним з провідних операторів на банківському ринку України, 100% акцій якого належать державі.

Команда Sayenko Kharenko працювала над цим проектом під керівництвом радника Ігоря Лозенка та складалася з юристки Віри Паньків та молодшої юристки Олександри Максименко.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше