close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
12 Листопад 2019

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку зі знаковим випуском єврооблігацій Метінвесту у двох валютах

Sayenko Kharenko виступала юридичним радником з українського права для Deutsche Bank, Natixis та UniCredit, спільних організаторів трансакції з випуску єврооблігацій Метінвесту у двох валютах, а саме траншу на суму 500 мільйонів доларів США зі ставкою дохідності 7,75% річних та траншу сумою 300 мільйонів євро зі ставкою дохідності 5,625% річних.

Випуск нових облігацій був поєднаний з викупом існуючих єврооблігацій на суму 440 мільйонів доларів США щодо існуючих єврооблігацій Метінвесту сумою 944 мільйони доларів США з погашенням у 2023 році.

Надходження від нового випуску в євро дозволили Метінвесту диверсифікувати валютну структуру та базу інвесторів свого боргового портфелю. Трансакція також відзначилась як перший випуск єврооблігацій у двох валютах емітента з українського приватного сектору. Крім того, випуск траншу в доларах США з погашенням через 10 років став найдовшим випуском боргових цінних паперів Метінвесту, в той час як випуск дебютного 5-річного траншу в євро отримав найнижчу ставку дохідності, що була досягнута будь-яким українським емітентом.

Партнер Назар Чернявський прокоментував: «Ми раді залишатися довіреним юридичним радником спільних організаторів на трансакціях такого масштабу. Для нас – честь бути частиною такої вражаючої та взірцевої трансакції Метінвесту».

Метінвест – міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група, що є найбільшим в Україні та одним з найбільших в СНД виробником залізорудних продуктів та сталі. Потужності Метінвесту з виробництва сталі та гірничих продуктів розташовані в Україні, ЄС та США, а комерційна мережа групи охоплює всі ключові ринки світу.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом під керівництвом Ігоря Лозенка та складалася з юристів Олеся Трачука, Дениса Наконечного та Юрія Дмитренка а також молодших юристок Владислави Міцай, Олександри Максименко та Софії-Марії Кузьмінської.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше