close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
21 Червня 2019

Euromoney LMG Europe Women in Business Law Awards 2019 назвав Анжелу Махінову найкращим юристом у сфері міжнародної торгівлі

Euromoney LMG Europe Women in Business Law Awards 2019 визнав Анжелу Махінову найкращим юристом в сфері міжнародної торгівлі (Best in international trade). Ця нагорода підтверджує, що її знання та досвід не мають аналогів в Україні. Анжела конкурувала в цій категорії з видними представниками провідних міжнародних юридичних фірм Akin Gump Strauss Hauer & Feld, Dentos, Heuking Kühn Lüer Wojtek, Van Bael & Bellis, Noerr, Mayer Brown та White & Case, що робить цю нагороду особливо значущою. До того ж цього року Анжела – єдиний переможець, який представляє Україну.

Анжела Махінова коментує: «Для мене велика радість та честь бути визнаною цьогорічним LMG Europe Women in Business Law Awards. Це визнання дуже багато значить для будь-якого юриста, але я особливо пишаюся цим результатом, оскільки це була моя перша номінація на премію».

Повний список переможців можна знайти на офіційному сайті премії.

Премія Europe Women in Business Law Awards спонсорується Euromoney LMG і присуджується окремим юридичним фірмам і компаніям, що надають професійні послуги, за їхню роботу з надання допомоги жінкам у просуванні в юридичній професії, а також окремим юристам в їхніх конкретних галузях.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше