close
МЕНЮ

Проєкти

22 Жовтня 2019

Sayenko Kharenko ініціювала проведення поліцейської операції, в ході якої вилучено понад 150 тон контрафактної побутової хімії

Спільна робота практики інтелектуальної власності Sayenko Kharenko, Кіберполіції та Головного слідчого управління Національної поліції України тривала шість місяців і дозволила припинити діяльність злочинної групи, що спеціалізувалася на виробництві та оптовій реалізації контрафактної побутової хімії під всесвітньо відомими брендами. Правопорушники організували в Закарпатті виробництво фальсифікованої продукції, яка в подальшому маркувалася та реалізовувалася як оригінальна по всій території України, а також у Словаччині, Угорщині та Румунії. Щомісяця виготовлялося близько 60 тон контрафакту.

На початку жовтня на території Закарпатської області поліцією одночасно проведено більше десятка санкціонованих обшуків. У ході їх проведення вилучено понад 150 тон підробленої побутової хімії, пакувальних матеріалів та етикеток, а також сировини та виробничого обладнання. Опис такої кількості доказів зайняв декілька днів. На даний час усі члени злочинної групи, включно з її лідерами, встановлені поліцією та в подальшому будуть притягнені до відповідальності.

Вказані рейди були проведені в ході кримінального провадження, ініційованого раніше Sayenko Kharenko в рамках реалізації стратегії фірми з боротьби з порушеннями прав інтелектуальної власності провідних світових брендів.

Команда практики інтелектуальної власності Sayenko Kharenko і в подальшому продовжить ефективний захист прав інтелектуальної власності володільців торговельних марок.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше