close
МЕНЮ

Проєкти

5 Липня 2022

Проєкт Нефко з енергоефективності, що супроводжувала Sayenko Kharenko, отримав міжнародне визнання

Проєкт з енергоефективності у громадських будівлях міста Луцьк, який фінансувала Нефко, отримав нагороду «Ініціатива року в галузі зеленої енергетики» (Green Energy Initiative Awards) на Emerging Europe Awards, що відбулася 23 червня 2022 року в Брюсселі. Проєкт загальною вартістю 9,5 мільйонів євро, охоплював 31 модернізовану освітню, культурну і спортивну будівлі та об’єкти. Його відзначили за важливий внесок у пом’якшення наслідків зміни клімату та перехід до зеленої економіки в Україні, а також за покращення якості життя жителів міста.

Команда Sayenko Kharenko пишається тим, що була залучена для реалізації проєкту. Ми раді бути причетними до процесів, що змінюють нашу країну на краще.

Нефко – це міжнародна фінансова організація, яка фінансує початкове розширення скандинавських зелених рішень на світових ринках. Заснована в 1990 році урядами п’ятьох країн Північної Європи, Нефко – це Північний зелений банк, який є єдиною фінансовою установою в регіоні, яка надає лише зелене фінансування.

Emerging Europe – це інтелектуальна, спільнотна та редакційна платформа, що фокусується на 23 країнах Центральної, Східної, Південно-Східної Європи та Південного Кавказу.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше