close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
29 Серпня 2018

Sayenko Kharenko виступила радником Європейського Фонду Південно-Східної Європи у зв’язку з фінансуванням Кредобанку на суму 10 мільйонів євро

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Європейського Фонду Південно-Східної Європи (EFSE) з питань українського права у зв’язку з фінансуванням Публічного акціонерного товариства «Кредобанк» (Кредобанк) в українській гривні на суму, еквівалентну 10 мільйонам євро. Кредобанк є українським банком, 100% акцій якого належать найбільшому банку Польщі – PKO Bank Polski S.A.
Трансакція серед іншого передбачала придбання місцевих облігацій Кредобанку номінальною вартістю 250 мільйонів гривень, що стало найбільшою інвестицією, здійсненою в Україну в недержавні облігації у 2018 році. Кредобанк використовуватиме отримані кошти для надання довгострокового фінансування в національній валюті мікро- та малим підприємствам в Україні.
Радник Ігор Лозенко зазначає: «Ця трансакція виняткова, оскільки є однією з небагатьох за останній час на українському ринку, в якій іноземний інвестор використав місцеві боргові інструменти приватного сектору. Ми раді, що Sayenko Kharenko сприяла розширенню діяльності EFSE в Україні».
EFSE – це фонд фінансування розвитку, ініційований Німецьким банком з розвитку KfW за фінансової підтримки Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини та Європейської Комісії. EFSE використовує капітал, наданий донорськими агентствами, міжнародними фінансовими організаціями та приватними інституційними інвесторами для фінансування мікро- та малих підприємств в цільовому регіоні, який включає Україну.
Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом під керівництвом радника Ігоря Лозенка у складі юристів Дмитра Василини, Дениса Наконечного, Юрія Дмитренка та молодшого юриста Олександри Максименко.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше