close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
14 Січня 2019

Sayenko Kharenko – юридичний радник Henkell & Co. Sektkellerei GmbH з питань примусового викупу акцій у міноритарних акціонерів ПрАТ «Київський завод шампанських вин «Столичний»

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Henkell & Co. Sektkellerei GmbH (далі – Henkell) з питань примусового викупу (сквіз-аут) компанією Henkell всіх акцій ПрАТ «Київський завод шампанських вин «Столичний» (далі – КЗШВ) у його міноритарних акціонерів.

Henkell є відомим лідером на ринку вина, шампанського, просекко і багатьох інших алкогольних напоїв. У Німеччині Henkell є однією з провідних компаній з виробництва шампанського преміум-класу. Підприємства Törley Sektkellerei Kft. в Угорщині, Bohemia Sekt s.r.o. в Чеській Республіці, і Hubert J.E. s.r.o. в Словаччині є передовими східноєвропейськими виробниками шампанського, які також входять до групи Henkell.

У 2007 році компанія Henkell вийшла на український ринок шляхом придбання контрольного пакета акцій КЗШВ, який, крім інших торгових марок, виробляє одне з найвідоміших шампанських вин під торговою маркою «Советское Шампанское» (назва нещодавно змінена на «Советовское Шампанское»). В даний час КЗШВ входить в четвірку найбільших українських виробників шампанського, займаючи близько 10% ринку з довгостроковою репутацією.

Введення процедури сквіз-аут в національну законодавчу базу в 2017 році надало можливість домінуючим контрольним акціонерам українських акціонерних товариств сконцентрувати 100% усіх випущених акцій за умови виплати ринкової компенсації міноритарним акціонерам.

Henkell реалізував своє законне право домінуючого контрольного акціонера, запустивши процедуру сквіз-аут на КЗШВ під загальним керівництвом Sayenko Kharenko. Цей проект включав в себе підготовку детального юридичного плану з придбання акцій у міноритарних акціонерів з подальшим направленням публічної безвідкличної вимоги в КЗШВ, в Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку і в Національний депозитарій України, а також розробку і надсилання всіх необхідних супровідних документів.

Команду Sayenko Kharenko очолив радник Сергій Казмірчук за підтримки юристів Ільгара Гахраманова й Миколи Лихогляда під загальним керівництвом партнера Володимира Саєнко.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше