close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
14 Лютого 2019

Sayenko Kharenko забезпечила отримання дозволу АМКУ на об’єднання компаній Sivantos та Widex для створення світового лідера у виробництві слухових апаратів

Практика конкурентного права Sayenko Kharenko виступила юридичним радником для фонду EQT Partners, його портфельної компанії Sivantos Pte. Ltd. та компанії Widex A/S, що контролюється компанією T&W Medical A/S (раніше Widex Holding), у процесі отримання відповідного дозволу Антимонопольного комітету України (АМКУ).

Злиття основоположників галузі спрямоване на створення світового лідера у виробництві слухових апаратів, компанії WS Audiology, вартістю понад  7 мільярдів євро. Очікується, що компанія WS Audiology буде отримувати дохід розміром приблизно 1,6 мільярда євро та надасть понад 10 тисяч робочих місць по всьому світу.

Після поглибленого дослідження ринку, розпочатого АМКУ, учасники надали цілу низку суттєвих та структурованих аргументів, чим довели відсутність загрози для конкуренції в результаті злиття. Проаналізувавши результати маркетингового дослідження, позиції гравців ринку та державних установ, АМКУ  погодився з висновками учасників та своєчасно надав дозвіл на здійснення концентрації.

Команда конкурентного права Sayenko Kharenko працювала над проектом у складі радника Валентини Гвоздь та юриста Анастасії Боднар під керівництвом партнера Володимира Саєнка.

Sivantos

Компанія Sivantos, що раніше була підрозділом з виробництва слухових апаратів компанії Siemens, у 2015 році була придбана приватним інвестиційним фондом EQT, головний офіс якого знаходиться в Сінгапурі. Sivantos – один із провідних світових виробників слухових апаратів. Відділ міжнародної торгівлі компанії Sivantos, що включає 950 співробітників, займається поставками слухових апаратів та аксесуарів до них спеціалізованим установам, що займаються вадами слуху, та торговим партнерам у понад 120 країнах.

Widex

Компанія Widex була заснована у Данії у 1956 році родинами Топхольм та Вестерман. На сьогодні це один з найбільших виробників слухових апаратів. Слухові апарати Widex продаються у понад 100 країнах світу, а кількість працівників компанії налічує більше 4 000 людей по всьому світу.

 EQT 

EQT – це провідна інвестиційна компанія з приблизно 50 мільярдів євро капіталу, залученого через 27 фондів. Фонди EQT мають портфельні компанії в Європі, Азії та США із сукупними продажами понад 19 мільярдів євро та приблизно 110 тисячами працівників. Мета діяльності компанії EQT та її портфельних компаній – стабільне зростання, виробнича ефективність та лідерство на ринку.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше