close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
10 Липня 2019

Sayenko Kharenko консультує найбільшого виробника харчової упаковки в зв’язку з реалізацією інвестиційного проекту в Україні

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Хухтамакі Фудсервіс Україна (далі – Компанія), дочірньої компанії найбільшого світового виробника упаковки в сегменті foodservice – Huhtamaki Oyj – у зв’язку з запуском виробництва в Україні.

Sayenko Kharenko забезпечила комплексну підтримку Компанії в запланованій угоді щодо промислового об’єкту нерухомості, включно зі здійсненням юридичного аудиту декількох майданчиків, розробкою трансакційної документації та проведенням переговорів із місцевими контрагентами.

Huhtamaki здійснює діяльність на українському ринку з 2002 року, імпортуючи в Україну продукцію власного виробництва з Польщі, Німеччини, Фінляндії та інших європейських країн. У 2017 році Компанія оголосила про намір розширити свою присутність у східноєвропейському регіоні шляхом інвестування у виробничі потужності в Україні.

Виконавчий віце-президент Huhtamaki Foodservice Europe-Asia-Oceania Ерік Ле Лей зазначив: «Незважаючи на політичні та економічні негаразди, які й досі тривають, ринок харчової промисловості України росте, а сама країна відіграє важливу роль в наших планах щодо розширення з метою задоволення попиту наших ключових глобальних споживачів. Крім того, Україна має велику транспортну інфраструктуру і вигідно розташована для експорту продукції до сусідніх країн».

Команду Sayenko Kharenko очолили старший юрист Тимур Енхбаяр та юрист Ільгар Гахраманов за підтримки юриста Миколи Лихогляда та молодшого юриста Ангеліни Данилейко під загальним керівництвом партнера Олександра Ніколайчика.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше