close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
20 Лютого 2019

Sayenko Kharenko консультує BPCE з питань придбання контрольного пакета акцій Oney Bank SA і створення спільного підприємства з Auchan Group.

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань українського права Groupe BPCE (BPCE), другої за величиною банківської групи у Франції і четвертої за величиною в Єврозоні, з питань встановлення довгострокового партнерства з Auchan Holding (Auchan) шляхом придбання контрольного пакета акцій Oney Bank SA (Трансакція).

В результаті Трансакції BPCE отримає можливість почати свій розвиток в сфері роздрібної торгівлі і споживчого кредитування в Європі під торговою маркою “Oney”. Тоді як Oney Bank SA (Oney Bank) прискорить темп свого розвитку, використовуючи досвід BPCE, зокрема, в сфері здійснення платіжних операцій. Володіючи контрольним пакетом акцій, BPCE справлятиме вирішальний вплив на формування загальної стратегії ведення бізнесу Oney Bank.

Участь Sayenko Kharenko в супроводженні даної Трансакції включала проведення комплексного юридичного аудиту ТОВ “Оней Україна”, української дочірньої компанії Oney Bank, консультування з питань корпоративного та договірного права, а також структурування української частини Трансакції.

BPCE є другою за величиною банківською групою у Франції з більш ніж 105 000 співробітників та 30 мільйонами клієнтів, 9 мільйонів з яких стали кооперативними акціонерами BPCE. Дочірні компанії BPCE здійснюють свою діяльність в банківській і страховій сферах, максимально адаптуючи свої послуги до потреб окремих осіб і регіонів, які вони обслуговують.

Oney Bank – міжнародний банк, який спеціалізується на платіжних рішеннях, фінансуванні, цифровий ідентифікації та страхування. Будучи великим гравцем в сфері онлайн-платежів і цифровий ідентифікації в Європі, Oney Bank веде свою діяльність в 11 країнах і в даний час налічує близько 3000 співробітників, 7,6 млн. клієнтів і 400 торгових і електронних торгових партнерів.

Команду Sayenko Kharenko очолив радник Дмитро Корбут за підтримки юристів Ільгара Гахраманова, Оксани Даскалюк, Миколи Лихогляда і молодшого юриста Ангеліни Данилейко під керівництвом партнера Олександра Ніколайчика.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше