close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
28 Лютого 2019

Sayenko Kharenko консультує Elopak A.S. з питань примусового викупу акцій у міноритарних акціонерів ПрАТ «Елопак-Фастів»

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником компанії Elopak A.S. (Elopak) у зв’язку з примусовим викупом (сквіз-аут) акцій у міноритарних акціонерів ПрАТ «Елопак-Фастів» (Елопак-Фастів).

Elopak є міжнародним постачальником паперових пакувальних рішень для рідких харчових продуктів, орієнтованих на нові можливості на всіх рівнях упаковки. У 2001 році у результаті серії транзакцій з придбання акцій, компанія Elopak придбала домінуючий контрольний пакет акцій компанії Елопак-Фастів, яка, як виробник пакувальних матеріалів, володіє значною часткою на українському ринку. У результаті процедури сквіз-аут компанія Elopak, домінуючий контролюючий акціонер Елопак-Фастів, стала власником 100% усіх випущених акцій.

Sayenko Kharenko забезпечила комплексний юридичний супровід процедури примусового викупу акцій, включаючи виконання всіх правових дій, необхідних для придбання акцій у міноритарних акціонерів, координацію взаємодії з Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, депозитарними установами та Національним депозитарієм України, а також підготовку всіх необхідних супровідних документів, в тому числі публічної безвідкличної вимоги.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом у складі юристів Оксани Даскалюк і Тетяни Дивак, під керівництвом партнера Олександра Ніколайчика.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше