close

Проекти

Ключові контакти
15 Лютого 2019

Sayenko Kharenko консультує Orexim Group щодо продажу частки зернового терміналу корпорації Posco Daewoo

Sayenko Kharenko консультує Orexim Group (Orexim), велику українську логістичну групу, з питань продажу контрольного пакета акцій зернового терміналу Posco Daewoo Corporation (Трансакція), великої торговельної компанії корейського виробника сталі Posco (PDC), та створення спільного підприємства з метою експлуатації зернового терміналу.

За умовами Трансакції Posco Daewoo придбає 75% акцій зернового терміналу, розташованого в одному з найбільших морських портів України в Миколаєві. Після запланованого завершення будівництва в липні 2019 року, щорічна потужність перевалки терміналу складе 2,5 млн. тон зерна. Здебільшого на терміналі буде здійснюватися перевалка кукурудзи, пшениці та сої. В результаті Угоди PDC стане першим корейським підприємством, яке має права на експлуатацію сховища зерна за кордоном.

Sayenko Kharenko забезпечила повний юридичний супровід Трансакції, включаючи консультування з комерційних питань, а також питань корпоративного права, структурування угоди, підготовку трансакційних документів і ведення переговорів.

Orexim займається експортом сільськогосподарської продукції, а також надає портові та логістичні послуги. Почавши свою діяльність як невелика торгова компанія в 2004 році, компанія Orexim перетворилася на велику компанію з більш ніж 1000 співробітників. За період свого розвитку Orexim інвестував в активи більше 100 мільйонів доларів.

PDC одна з найбільших торгова компанія в Кореї з ринковою капіталізацією близько 211,5 млрд доларів США, в якій працює близько 9 000 співробітників по всьому світу.

В команду Sayenko Kharenko входили юрист Ільгар Гахраманов і молодші юристи Святослав Козак і Ангеліна Данилейко, які працювали під керівництвом партнера Олександра Ніколайчика.

Поділитися:

Далі Проекти
Показати більше