close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
14 Грудня 2018

Sayenko Kharenko надали допомогу в налаштуванні оператора ProZorro.Продажі

Sayenko Kharenko виступили консультантом Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в рамках проекту технічного співробітництва «Відкритий уряд в Україні: підтримка впровадження рішень електронного уряду на основі концепції Prozorro» в зв’язку зі створенням юридичної особи для експлуатації електронної торгової системи «ProZorro.Продажі».

Система ProZorro.Продажі, яка заснована на визнаному в Україні вирішенні електронного уряду для державних закупівель під назвою «ProZorro», принесла прозорість і досягла видатних фінансових результатів при продажу активів неплатоспроможних банків, державної і муніципальної власності. Головними досягненнями команди ProZorro.Продажі є продаж активів неплатоспроможних банків на загальну суму понад 9 млрд грн (близько 281 млн євро), запуск малої приватизації в режимі онлайн і пілотний проект, що включає продаж дозволів на розвідку і видобуток надр.

За безпрецедентне поєднання технологічних інновацій і громадських інтересів ProZorro.Продажі був визнаний CitiT4I – Challenge (2017) одним з провідних в світі антикорупційних стартапів і отримав антикорупційну нагороду «The Shield in the Cloud Innovation Challenge» від C5 Accelerate та USA Institute of Peace (2018).

Sayenko Kharenko надала комплексну юридичну допомогу команді проекту ProZorro.Продажі і Міністерству економічного розвитку і торгівлі України на етапі інституціоналізації проекту, включаючи консультування з різних питань корпоративного та договірного права, підготовку корпоративних документів для державного підприємства з метою впровадження кращих практик корпоративного управління для забезпечення ефективної роботи і стійкої роботи системи ProZorro. Продажі.

Проект координувався ЄБРР в особі Eliza Niewiadomska і Catherine Bridge Zoller. Максим Нефьодов, перший заступник міністра Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, надавав активну підтримку і координував роботу команди Міністерства протягом усього проекту.

«ProZorro.Продажі розвивається дуже швидко, щоб задовольнити потреби суспільства. На сьогоднішній день ми є єдиним невеликим державним підприємством в Україні, що має наглядову раду в структурі корпоративного управління. Як тільки відбір кандидатів буде завершено, ми отримаємо активну наглядову раду і прогресивні процедури корпоративного управління, які в кінцевому підсумку завершать перетворення проекту з пілотного в оперативний. Завдяки спільним зусиллям Міністерства, ЄБРР і Саєнко Харенко нам вдалося створити стійку середу для ProZorro.Sale », – сказав Олексій Соболєв, виконуючий обов’язки генерального директора ДП« ProZorro.Продажі».

Команда Sayenko Kharenko, що бере участь в проекті, включала юристів Оксану Даскалюк і Ільгара Гахраманова, молодших юристів Тетяну Дивак і Святослава Козака під загальним керівництвом партнера Олександра Ніколайчика.

ProZorro.Продажі також підтримали Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), Transparency International Україна, Посольство Нідерландів та благодійні пожертви українського бізнесу.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше