close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
7 Вересня 2018

Sayenko Kharenko надає підтримку Safège-Suez Consulting у досягненні згоди з українським державним органом щодо проекту з надання консультативних послуг, який фінансується Світовим банком

Команда практики міжнародного арбітражу Sayenko Kharenko представляла інтереси Safège-Suez Consulting у досягненні згоди з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), щодо завершення оплати консультаційних послуг у рамках реалізації нормативної реформи центрального опалення, яку фінансував Світовий банк. Сума контракту становила 1,2 мільйонів євро.

Обсяг робіт Sayenko Kharenko включав переговори стосовно мирного врегулювання з НКРЕКП, підготовку меморандуму з оцінкою юридичної позиції клієнта та аналізу умов гарантій передплати, консультування з питань проведення експертизи та погодження зі Світовим банком різноманітних питань. Завдяки проведенню складних перемовин та спільним зусиллям команд Sayenko Kharenko та Safège-Suez Consulting клієнту вдалося отримати значну частину вартості консультаційних послуг згідно з умовами договору.

Safège-Suez Consulting – французька компанія, що надає інженерні консультаційні послуги у таких сферах діяльності як інфраструктура, енергозабезпечення, розвиток міст і телекомунікації.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом у складі радника Володимира Яремка та молодшого юриста Владлени Лаврушиної під керівництвом партнера Тетяни Сліпачук.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше