close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
7 Листопад 2018

Sayenko Kharenko супроводжує черговий випуск єврооблігацій України на суму 2 мільярди доларів США

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань українського права BNP Paribas, Goldman Sachs, Citigroup та J.P. Morgan Securities, лід-менеджерів випуску Україною єврооблігацій на загальну суму 2 мільярди доларів США.

Новий випуск складався з двох траншів: на суму 750 мільйонів доларів США з терміном погашення у 2024 році та на суму 1,25 мільярда доларів США з терміном погашення у 2028 році. Частина надходжень від нового випуску була використана для погашення короткострокових дисконтних облігацій на суму 725 мільйонів доларів США, які Україна розмістила раніше цього року, в той час як решта коштів від випуску будуть використані для фінансування державного бюджету. Новий випуск відбувся на тлі тривалих переговорів між Україною та МВФ і продемонстрував, що міжнародні ринки капіталу як і раніше відкриті для українського боргу.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією у складі юристів Дениса Наконечного та Юрія Дмитренка, молодших юристів Олеся Трачука і Віри Паньків під керівництвом радника Ігоря Лозенка та партнера Назара Чернявського.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше