close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
25 Липня 2019

Sayenko Kharenko успішно захистила права Ощадбанку у Верховному Суді

Sayenko Kharenko успішно захистила у Верховному Суді право Ощадбанку на розгляд справи в розумний строк.

З 2016 року в порядку господарського судочинства розглядається справа за позовом Публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» до співвідповідачів, одним з яких є іноземний банк, про захист права на торговельну марку.

Суд касаційної інстанції визнав обґрунтованими доводи касаційної скарги щодо відсутності в апеляційного господарського суду підстав для повідомлення відповідача-нерезидента України за процедурою, передбаченою Конвенцією про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних або комерційних справах (Гаазькою конвенцією) та необхідності дотримання розумних строків розгляду справи.

В постанові від 7 липня 2019 року Верховний Суд акцентував увагу на обов’язку іноземної особи утримуватися від дій, спрямованих на безпідставне затягування розгляду справи та добросовісному користуванні процесуальними правами, наданими ГПК України.

Таким чином, адвокати практики інтелектуальної власності Sayenko Kharenko довели необґрунтованість зупинення провадження у справі, яка вже понад два роки перебуває на розгляді апеляційного суду, та відновили порушене право позивача у даній справі.

Юридичний супровід судової справи здійснювався адвокатом Тетяною Ющенко, стратегічне керівництво здійснював партнер Ярослав Огнев’юк.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше