close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
24 Жовтня 2018

Sayenko Kharenko – юридичний радник світового лідера у сфері страхування щодо продажу компаній в Україні

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Групи АХА (Франція), світового лідера у сфері страхування, та УкрСиббанку щодо продажу ПрАТ «Страхова компанія «АХА Страхування» та ТДВ «Страхова компанія «АХА Страхування Життя» міжнародному холдингу Fairfax Financial Holding Limited (Канада).
Команда Sayenko Kharenko консультувала з відповідних питань українського права, готувала та аналізувала необхідні транзакційній та регуляторні документи, супроводжувала юридичну перевірку компаній покупцем та консультувала щодо питань взаємодії з органами державної влади.
Закриття угоди відбудеться після дотримання низки умов (pre-completion obligations), зокрема отримання дозволів від Антимонопольного комітету України та Національної комісії, що здійснює регулювання в сфері ринків фінансових послуг.
Група AXA – світовий лідер у страхуванні та управлінні активами. В компанії працює 160 000 співробітників у всьому світі, які обслуговують 105 мільйонів клієнтів в 62 країнах. У 2017 році її доходи, згідно з МСФЗ, склали 98,5 мільярдів євро, а прибуток від основних видів діяльності – 6,0 мільярдів євро. AXA управляє активами у розмірі 1,439 мільярдів євро станом на 31 грудня 2017 року. Компанії АХА також є багаторічними лідерами на ринку України у сфері страхування майнової відповідальності та страхування життя.
Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто, Канада, займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року. Компанія зареєстрована на фондовій біржі Торонто (FFH: CN), ринкова капіталізація – 15,1 мільярдів доларів США. Інвестиційний портфель – 39,4 мільярдів доларів США.; сумарні активи – 65,1 мільярдів доларів США; акціонерний капітал – 18,4 мільярдів доларів США. У 2017 році прибуток компанії склав 1,74 мільярдів доларів США. Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 року є пан Прем Ватса. Холдинг працює в 40 країнах світу.
Команда Sayenko Kharenko працювала на проектом під керівництвом радника Сергія Казмірчука за підтримки юриста Миколи Лихогляда. Загальне керівництво проектом здійснював партнер Володимир Саєнко.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше