close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
23 Вересня 2019

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку зі знаковим випуском єврооблігацій Укрзалізниці на суму 500 мільйонів доларів США

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником JP Morgan та Dragon Capital, спільних лід-менеджерів випуску єврооблігацій на суму 500 мільйонів доларів США Укрзалізниці, державної компанії, що є ексклюзивним постачальником послуг із залізничних перевезень на території України.

Структура проекту передбачала випуск облігацій участі у позиці (LPN) з терміном погашення через 5 років та процентною ставкою у 8,25% річних. Це – перше розміщення єврооблігацій Укрзалізниці з моменту, коли компанія вперше вийшла на міжнародні ринки капіталу у 2013 році.

Партнер Антон Коробейніков прокоментував: Ми раді бути частиною успішного повернення Укрзалізниці на міжнародні ринки капіталу. Всі сторони доклали величезних зусиль під час роботи над цим проектом, це також було викликом та захоплюючим досвідом для нашої практики ринків капіталу”.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом під керівництвом радника Ігоря Лозенка та партнера Антона Коробейнікова та складалася з юристки Віри Паньків та юристів Олеся Трачука, Дениса Наконечного та Юрія Дмитренка, а також молодших юристок Владислави Міцай, Олександри Максименко та Софії-Марії Кузьмінської.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше