close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
9 Жовтня 2019

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з додатковим випуском єврооблігацій Укрзалізниці на суму до 100 мільйонів доларів США

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником JP Morgan та Dragon Capital, спільних лід-менеджерів додаткового випуску єврооблігацій Укрзалізниці, державної компанії, що є ексклюзивним постачальником послуг із залізничних перевезень на території України.

За результатами додаткового випуску Укрзалізниця залучила фінансування на суму близько 100 мільйонів доларів США від Європейського банку реконструкції та розвитку, який став єдиним інвестором в додатково розміщені єврооблігації. Залучені від випуску кошти будуть спрямовані на модернізацію головних залізничних шляхів, що переважно належать до коридорів Транс’європейської транспортної мережі, які проходять через Україну.

Додатково випущені облігації будуть консолідовані з існуючими облігаціями участі у позиці (LPN) на суму 500 мільйонів доларів США, що були розміщені Укрзалізницею раніше цього року з процентною ставкою у 8,25% річних та терміном погашення через 5 років. Sayenko Kharenko також виступала юридичним радником лід-менеджерів у зв’язку з первинною трансакцією.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом під керівництвом радника Ігоря Лозенка та партнера Антона Коробейнікова та складалася з юристів Олеся Трачука та Юрія Дмитренка, юристки Віри Паньків, а також молодших юристок Владислави Міцай, Олександри Максименко та Софії-Марії Кузьмінської.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше