close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
11 Червня 2018

Sayenko Kharenko – юридичний радник у питаннях захисту бізнесу компаній групи «Порше Україна»

Sayenko Kharenko виступає юридичним радником з питань правової безпеки компаній групи «Порше Україна», серед яких ТОВ «Порше Україна» та ТОВ «Порше Інтер Авто Україна». Команда практики кримінально-правового захисту надаватиме комплексну правову допомогу з усіх питань, що можуть виникати у зв’язку з діяльністю компаній в Україні.

Партнер Сергій Погребной прокоментував: «Ми раді бачити компанії групи «Порше Україна» серед нових клієнтів практики кримінально-правового захисту Sayenko Kharenko. Наявність високих професійних стандартів, адаптованої внутрішньої антикорупційної програми та уповноваженого з питань попередження корупції робить нас очевидним вибором для провідних міжнародних та національних компаній».

Заснована в 2008 році, ТОВ «Порше Україна» є частиною австрійської компанії Porsche Holding Salzburg, найбільшої компанії з продажу автомобілів у Європі. Сьогодні Porsche Holding Salzburg провадить свою діяльність у 22 європейських країнах, а також у Південній Америці, Китаї та Малайзії.

Проект супроводжує команда Sayenko Kharenko у складі радника Сергія Смірнова, юристів Ігоря Воронова та Володимира Адоніна під загальним керівництвом партнера Сергія Погребного.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше