close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
19 Квітня 2019

Sayenko Kharenko – юридичний радник Horizon Capital у зв’язку зі здійсненням інвестиції в «Добробут»

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником компанії прямих інвестицій Horizon Capital щодо придбання міноритарного пакету акцій компанії «Добробут» – провідного приватного постачальника медичних послуг в Україні. «Добробут» володіє великою мережею приватних поліклінік та госпіталів, у яких працюють досвідчені професіонали та встановлено сучасне медичне обладнання, що забезпечує високу якість послуг, які надаються пацієнтам.

Структура трансакції передбачала випуск нових акцій холдингової компанії групи «Добробут» та подальшу підписку на ці акції компанією групи Horizon Capital.

Sayenko Kharenko здійснила повний юридичний супровід трансакції, включно з її складним структуруванням, розробкою та узгодженням трансакційних документів, проведенням належного юридичного аудиту (due diligence), отриманням дозволу на концентрацію від Антимонопольного комітету України та загальною допомогою під час закриття трансакції.

Команда Sayenko Kharenko під керівництвом партнера Аліни Плющ та старшого юриста Дмитра Рябікіна за підтримки юриста Дмитра Гоцина консультувала з питань структурування трансакції, допомагала з підготовкою трансакційних документів та керувала процесом закриття трансакції. Команда, що займалася питаннями юридичного аудиту, працювала над проектом під керівництвом партнера Володимира Саєнка та старшого юриста Михайла Гринишина і включала старшого юриста Тимура Енхбаяра, юристів Оксану Даскалюк, Дашу Дашкевич та інших. Команда, що займалася антимонопольними питаннями, працювала під керівництвом партнера Володимира Саєнка і включала старшого юриста Юлію Куйду та юриста Ігора Помаза.

Аліна Плющ коментує: «Було цікаво взяти участь у даній трансакції, оскільки ми відчували, що робимо свій невеликий внесок у розвиток медичної галузі в Україні. Ми впевнені, що дана інвестиція Horizon Capital допоможе підняти рівень якості медичних послуг, що пропонуються у нашій країні. Завдяки відданості та взаємній співпраці сторін, нам вдалося ефективно узгодити всі необхідні трансакційні документи і організувати плавне закриття трансакції».

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше