close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
4 Квітня 2019

Sayenko Kharenko – юридичний радник VR Capital з питань створення спільного підприємства для будівництва сонячних електростанцій в Україні

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником VR Capital щодо створення спільного підприємства з Volterra Energy Group (партнером, що відповідає за девелопмент). Метою створення спільного підприємства стало будівництво сонячних електростанцій у різних областях України.

VR Capital є компанією з управління активами, яка орієнтована на роботу з проблемними цінним паперами та інвестування, кероване подіями та особливими ситуаціями, а також фокусується на ринках, що розвиваються, включно з Україною.

Volterra Energy Group є групою з розвитку відновлюваної енергії та управління інвестиціями, що спеціалізується на сонячній, вітровій, малій гідроенергетиці, енергетичних сховищах і технологіях переробки відходів в енергію.

Участь Sayenko Kharenko у супроводі цієї угоди передбачала консультування з питань структури трансакції, юридичну підтримку переговорів та укладення акціонерної угоди, проведення комплексного юридичного аудиту проектних компаній та підготовку документів для придбання проектних компаній спільним підприємством.

Команду Sayenko Kharenko очолили партнер Олександр Ніколайчик та старший юрист Михайло Гринишин за участі старшого юриста Тимура Енхбаяра, юриста Оксани Даскалюк, а також молодших юристів Святослава Козака і Заріни Халімон. Партнер Максим Назаренко і юрист Ігор Помаз консультували з питань антимонопольного законодавства, а радник Ігор Лозенко – з питань фінансування.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше