close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
9 Січня 2020

Sayenko Kharenko – юридичний радник Getin holding S.A. в ході підписання договору купівлі-продажу АТ «Ідея Банк»

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Getin Holding S.A. (в якості продавця) в ході підписання договору купівлі-продажу 100% акцій АТ «Ідея Банк» з групою Dragon Capital та приватним інвестором. Getin Holding S.A. є однією з найбільших приватних фінансових груп у Польщі зі штаб-квартирою у м. Вроцлав, а також однією з найбільших компаній, акції якої торгуються на Варшавській фондовій біржі (індекс mWIG40).

Ідея Банк був заснований у 1989 році під назвою «Прикарпатлісбанк», а у 2007 році його було придбано Getin Holding S.A. Наразі Ідея Банк – це фінансова установа, яка швидко зростає та представлена по всій Україні. Ідея Банк є активним учасником на ринку роздрібних банківських послуг.

Послуги Sayenko Kharenko включали структурування угоди, підготовку та узгодження текстів трансакційних договорів, а також всебічний супровід процесу їх підписання.

Завершення продажу Ідея Банк відбудеться після отримання дозволів Антимонопольного комітету України та Національного Банку України, а також виконання сторонами попередніх умов трансакційних договорів.

«Ми вважаємо, що після завершення ця угода стане значною подією на українському ринку злиттів та поглинань, оскільки останній раз купівля-продаж банку мала місце в Україні більше трьох років тому. Сторони погодили умови договорів у досить стислі терміни, а переговори проходили в конструктивному та дружньому руслі, тому ми очікуємо, що завершення угоди також пройде без проблем. Ми вдячні Sayenko Kharenko за всебічну юридичну підтримку на цьому етапі», – прокоментував підписання документів за угодою пан Пьотр Качмарек, Голова Правління Getin Holding.

Команду Sayenko Kharenko, що супроводжувала трансакцію, очолила партнер Аліна Плющ за підтримки старшого юриста Дмитра Рябікіна та юристів Дмитра Гоцина і Ярослави Чернищук.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше