close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
15 Листопад 2019

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з випуском єврооблігацій Kernel на суму 300 мільйонів доларів США

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником із питань українського права J.P. Morgan та ING, лід-менеджерів випуску єврооблігацій Кернел на суму 300 мільйонів доларів США зі ставкою дохідності 6,5% річних.

Випуск єврооблігацій із погашенням через 5 років став для Kernel першою трансакцією на міжнародних ринках капіталу з моменту дебютного випуску єврооблігацій компанії у 2017 році. Sayenko Kharenko також виступала юридичним радником лід-менеджерів у зв’язку зі вказаною дебютною трансакцією.

Kernel – найбільший у світі виробник та експортер соняшникової олії та ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію Kernel постачає до понад 80 країн світу.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом під керівництвом радника Ігоря Лозенка та складалася з юристів Дениса Наконечного, Олеся Трачука, Юрія Дмитренка та Дарини Сидоренко, а також молодших юристок Олександри Максименко, Софії-Марії Кузьмінської та Владислави Міцай.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше