close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
23 Березня 2021

Sayenko Kharenko допомагає Укравтодору запустити спільний з ЄБРР антикорупційний проект

Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) в рамках спільного антикорупційного проекту змінить свою практику управління і закупівель відповідно до рекомендацій Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Кредитна угода між Укравтодором та ЄБРР на 450 мільйонів євро, яка була підписана в грудні 2020 року, передбачає реалізацію чотирьох важливих реформ в дорожній галузі:

  • Реформа закупівель;
  • Підвищена безпека руху;
  • Розвиток інфраструктури електротранспорту; і
  • Антикорупційна реформа.

Sayenko Kharenko співпрацює з відомим Basel Institute on Governance (Швейцарія).

Sayenko Kharenko разом із колегами з Basel Institute on Governance буде супроводжувати Укравтодор в оновленні його антикорупційної комплаєнс системи і реалізації практичного та ефективного плану дій із боротьби з корупцією протягом наступних років.

Радник Аріо Дехгані коментує: «Сьогодні боротьба з корупцією є одним з найактуальніших і найважливіших завдань для України в державному і приватному секторі. Підтримати одну з найбільших державних організацій, яка управляє значною часткою коштів державного бюджету України, з метою подальшого зміцнення культури дотримання етичних норм і програми корпоративного управління – велика честь для всієї нашої команди. Ми вважаємо, що цей проект може стати успішним пілотним проектом із боротьби з корупцією в державному секторі, проривним для розвитку України».

Команду Sayenko Kharenko, що працює над проектом, очолює радник Аріо Дехгані, в її склад входять юристи Володимир Стеценко та Юлія Бруско.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше