close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
18 Квітня 2022

Sayenko Kharenko – юридичний радник Agence Française de Développement з питань надання кредитної підтримки Україні на суму 300 мільйонів євро

28 березня 2022 року Agence Française de Développement (Французьке Агентство Розвитку, AFD) та Україна уклали кредитний договір, який передбачає надання кредиту в сумі 300 мільйонів євро державних коштів Франції за інструкцією Міністерства економіки, фінансів та розвитку Франції. Метою фінансування є підтримка України у зусиллях держави із задоволення базових соціальних потреб та відновлення макроекономічного балансу в умовах важкої гуманітарної та економічної ситуації.

Sayenko Kharenko виступили юридичним радником AFD з українського права у зв’язку із наданням фінансування Україні.

Партнер Sayenko Kharenko Антон Коробейніков коментує: «Під час підготовки цієї транзакції визначальну роль відігравали відданість та високий рівень професіоналізму з боку команд AFD та Міністерства фінансів, що дозволило реалізувати проєкт у вкрай стислі строки у порівнянні з іншими подібними Ініціативами. Ми дуже вдячні Франції за підтримку України в умовах повномасштабної агресії Росії проти нашої держави».

Команда Sayenko Kharenko складалася з партнера Антона Коробейнікова, юристів Олеся Трачука, Владислави Міцай і Олександра Мотіна.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше