close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
29 Березня 2021

Sayenko Kharenko – юридичний радник Creatio в зв’язку з залученням інвестицій у розмірі 68 мільйонів доларів США від інвестиційних фондів США і Європи

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Creatio Inc. у зв’язку з залученням міноритарних інвестицій у розмірі 68 мільйонів доларів США для стимулювання зростання її провідної low-code платформи для управління процесами та CRM. Лід-інвестором виступив фонд Volition Capital, американська інвестиційна компанія, що інвестує у швидкозростаючі компанії, за участю Horizon Capital, приватної інвестиційної компанії, що інвестує в Європі.

Sayenko Kharenko тісно співпрацювала з юридичними радниками з США та інших регіонів, в яких здійснює діяльність Creatio, надаючи Creatio юридичну підтримку з широкого кола питань, пов’язаних із трансакцією.

CEO та співзасновник Creatio Катерина Костерева прокоментувала: «Ця угода є важливою віхою для стратегічного зростання компанії. Ми високо цінуємо внесок команди Sayenko Kharenko, яка виступала надійним партнером і цінним членом команди в рамах роботи над угодою».

Creatio – глобальна компанія-розробник програмного забезпечення, що надає провідну low-code платформу для управління процесами і CRM. Компанія поєднує інтуїтивно зрозумілу low-code платформу, найкращу в своєму класі CRM і надійний BPM в одному рішенні для прискорення продажів, маркетингу, обслуговування та операцій для середніх і великих компаній. Creatio визнана лідером ринку ключовими галузевими аналітиками і разом із сотнями партнерів працює в 110 країнах світу.

Партнер Олександр Ніколайчик керував проектом і багатопрофільною командою Sayenko Kharenko, включно з командою з корпоративного права та M&A, яку очолювала старший юрист Оксана Даскалюк за підтримки старшого юриста Тимура Енхбаяра, юристів Ільгара Гахраманова, Миколи Лихогляда, Тетяни Дивак і Ангеліни Данилейко. Партнер Ярослав Огнев’юк та старший юрист Павло Ковальчук консультували з питань інтелектуальної власності. Партнери Володимир Саєнко та Валентина Гвоздь, старший юрист Ігор Помаз та юрист Сніжана Шешлюк надавали допомогу в отриманні дозволу на концентрацію і консультували з питань антимонопольного законодавства. Партнер Світлана Мусієнко і старший юрист Антон Керімов-Вараницький консультували з питань оподаткування.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше