close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
20 Жовтня 2020

Sayenko Kharenko – юридичний радник Elementum Energy з викупу міноритарної частки партнера у спільному бізнесі

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Elementum Energy Limited (дочірня компанія VR Capital, орієнтована на інвестиції у відновлювану енергетику) в Україні щодо викупу міноритарної частки її партнера Volterra Energy Group у спільному підприємстві, яке успішно втілило десять проєктів сонячних електростанцій в Україні загальною встановленою потужністю 147 МВт.

Участь Sayenko Kharenko у супроводі цієї угоди передбачала юридичну підтримку переговорів та укладення договору купівлі-продажу, отримання дозволу Антимонопольного комітету України та допомогу у завершенні угоди.

Раніше Sayenko Kharenko виступала юридичним радником VR Capital щодо створення цього спільного підприємства та проведення комплексного юридичного аудиту проєктних компаній.

VR Capital є компанією з управління альтернативними активами, що  фокусується на ринках, що розвиваються, включно з Україною. Elementum Energy є одним з найбільших виробників відновлюваної енергії в Україні. Сьогодні у володінні та експлуатації компанії знаходяться 28 сонячних електростанцій загальною встановленою потужністю 536 МВт, а також вітрова електростанція на завершальній стадії будівництва потужністю 40 МВт.

Volterra Energy Group є групою з розвитку відновлюваної енергії та управління інвестиціями, що спеціалізується на сонячній, вітровій, малій гідроенергетиці, енергетичних сховищах і технологіях переробки відходів в енергію.

До команди Sayenko Kharenko входили партнер Олександр Ніколайчик, старший юрист Михайло Гринишин та юрист Заріна Халімон. Партнер Максим Назаренко і юристи Ігор Помаз та Сніжана Савка консультували з питань антимонопольного законодавства.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше