close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
21 Серпня 2019

Sayenko Kharenko – юридичний радник GlaxoSmithKline із питань отримання дозволу АМКУ на придбання контролю над бізнесом із виробництва безрецептурних препаратів компанії Pfizer

Команда практики конкурентного права Sayenko Kharenko виступила в ролі українського юридичного радника компанії GlaxoSmithKline plc (далі – GSK) при отриманні дозволу Антимонопольного комітету України на придбання контролю над бізнесом із виробництва безрецептурних препаратів компанії Pfizer. Здійснення цієї угоди призвело до створення світового лідера в області безрецептурних препаратів із сукупним обсягом продажів близько 12,7 мільярдів доларів США. Операція була успішно завершена в серпні 2019 року.

GSK – міжнародна фармацевтична компанія зі штаб-квартирою в Брентфорді, Великобританії.

Pfizer Inc. – одна з провідних міжнародних інноваційних біофармацевтичних компаній зі штаб-квартирою в Нью-Йорку, США.

Створений в результаті угоди портфель брендів утворює найбільший у світі бізнес із виробництва безрецептурних препаратів з лідируючими позиціями в області знеболювання, респіраторних захворювань і вітамінів, мінералів і харчових добавок, а також догляду за порожниною рота.

Над проєктом працювала команда практики конкурентного права Sayenko Kharenko у складі партнера Валентини Гвоздь, старшого юриста Анастасії Боднар і юриста Сніжани Савки.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше