close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
2 Вересня 2019

Sayenko Kharenko – юридичний радник ЄБРР щодо надання кредиту банку Львів, першому банку в Україні, який приєднався до програми ЄБРР «Жінки в бізнесі»

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) щодо надання фінансування у розмірі до 5,3 мільйонів євро Банку Львів.

Фінансування складається з кредиту строком на чотири роки у розмірі до 4,3 мільйонів євро з прив’язкою до місцевої валюти для подальшого кредитування мікро, малих та середніх підприємств під керівництвом жінок. Фінансування сприятиме участі жінок у підприємництві та бізнесі шляхом надання допомоги з доступом до фінансових ресурсів, ноу-хау та технічних консультацій.

До того ж ЄБРР надасть Банку Львів ліміт гарантій у розмірі до 1 мільйона євро за Програмою сприяння торгівлі (Trade Facilitation Programme) ЄБРР з метою стимулювання міжнародної та регіональної торгівлі.

Програма «Жінки в бізнесі» допомагає малим та середнім підприємствам під керівництвом жінок. ЄБРР забезпечує доступ до фінансових ресурсів шляхом надання кредитів від місцевих банків, призначених для розвитку малого та середнього підприємництва під керівництвом жінок, а також надає консультації, щоб допомогти бізнесу стати більш конкурентоспроможним. Програма також пропонує тренінги, наставництво та іншу підтримку, які дозволяють жінкам-підприємницям ділитися досвідом та вчитися в інших.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом у складі юристки Віри Паньків та молодшої юристки Владислави Міцай під керівництвом радника Ігоря Лозенка.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше