close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
3 Червня 2020

Sayenko Kharenko – юридичний радник ЄБРР щодо надання кредиту Fozzy Group у розмірі 60 мільйонів доларів США

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у зв’язку з наданням забезпеченого кредиту Fozzy Group у розмірі 60 мільйонів доларів США, провідному оператору магазинів роздрібної торгівлі України.

Кошти будуть використані на відкриття та оновлення 41 супермаркета «Сільпо» та 29 магазинів «Фора». Fozzy Group також запустить перший «зелений» супермаркет в Україні.

Вибірки за кредитом будуть доступні у доларах, євро або гривні, що дозволить Fozzy Group контролювати валютні ризики.

Fozzy Group – одна з найбільших торговельно-промислових груп в Україні, яка розвиває роздрібні мережі різних форматів («Сільпо», «Фора», «Fozzy C&C», «Trash!» тощо) з більш ніж 560 магазинами по всій країні. Група також займається виробництвом продуктів харчування, банківським і ресторанним бізнесом, логістикою, а також має власного оператора поштової доставки.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку своєї діяльності в Україні у 1993 році банк інвестував майже 15 мільярдів євро у 466 проєктів по всій країні.

Команда Sayenko Kharenko працювала над цим проєктом під керівництвом партнера Ігоря Лозенка та складалася з юриста Дениса Наконечного, юристок Владислави Міцай та Віри Паньків, молодшої юристки Софії-Марії Кузьміньської та молодшого юриста Олександра Мотіна.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше