close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
18 Листопад 2021

Sayenko Kharenko – юридичний радник ЄБРР щодо надання кредиту ПроКредит Банку на суму 25 мільйонів євро в еквіваленті

Sayenko Kharenko виступила українським юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) щодо надання кредиту ПроКредит Банку на суму 25 мільйонів євро в еквіваленті.

Надходження від кредиту ПроКредит Банк використає для кредитування мікро, малих та середніх підприємств (ММСП) в Україні з метою інвестування в обладнання та технології, що відповідають стандартам Європейського Союзу щодо якості продукції, заходів з охорони здоров’я та безпеки, а також захисту навколишнього середовища. Принаймні 70 % кредиту буде спрямовано на фінансування інвестицій у «зелені» технології.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З моменту початку своєї діяльності в країні у 1993 році ЄБРР взяв на себе сукупні зобов’язання в розмірі понад 15 мільярдів євро.

ПроКредит Банк – лідер ринку фінансування місцевих ММСП в Україні. Банк є дочірньою компанією ПроКредит Холдинг, що знаходиться у Німеччині.

Партнер Ігор Лозенко очолив команду Sayenko Kharenko, до якої увійшли юрист Денис Наконечний і молодший юрист Олександр Мотін.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше