close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
30 Грудня 2021

Sayenko Kharenko – юридичний радник ЄБРР щодо надання кредиту Банку Львів у розмірі 10 мільйонів євро в еквіваленті для підтримки українських мікро, малих і середніх підприємств

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) щодо надання Банку Львів синтетичного кредиту на суму 10 мільйонів євро в гривні в рамках програми EU4Business-EBRD Credit Line, яка має на меті надати компаніям можливість модернізувати свою продукцію та послуги відповідно до стандартів ЄС.

Кредит дасть змогу  Банку Львів диверсифікувати свої джерела фондування за допомогою середньострокових ресурсів у місцевій валюті та підтримати зростання портфеля ММСП. Принаймні 50 % кредиту буде спрямовано на фінансування інвестицій у «зелені» технології.

ЄБРР – найбільший міжнародний фінансовий інвестор в Україні. З початку своєї роботи в Україні у 1993 році ЄБРР виділив понад 15 мільярдів євро на фінансування проєктів.

Банк Львів – регіональний банк, орієнтований на ММСП, який має 18 відділень у Західній Україні.

Команда Sayenko Kharenko працювала над цим проєктом під керівництвом партнера Ігоря Лозенка та складалася з юриста Дениса Наконечного і молодшого юриста Олександра Мотіна.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше