close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
12 Вересня 2022

Sayenko Kharenko – юридичний радник ЄБРР щодо надання кредиту Банку Львів у розмірі 10 мільйонів євро для підтримки малих і середніх підприємств, які постраждали від війни

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) щодо надання Банку Львів кредиту на суму 10 мільйонів євро в рамках Програми стійкості та засобів існування (Resilience and Livelihoods Framework).

Завдяки отриманим коштам Банк Львів кредитуватиме приватні малі і середні підприємства, які постраждали від війни, включно зі своїми клієнтами у харчовому секторі та підприємствами, переміщеними на Західну Україну.

Фінансування структуроване як кредит A до 4,25 мільйонів євро безпосередньо за кошт ЄБРР та як кредит Б до 5,75 мільйонів євро через імпакт-інвесторів, у тому числі 4,75 мільйонів євро, спільно внесених Європейським фондом для Південно-Східної Європи (European Fund for Southeastern Europe) та Зеленим фондом для зростання (Green for Growth Fund).

ЄБРР – найбільший міжнародний фінансовий інвестор в Україні. З початку своєї роботи в Україні у 1993 році ЄБРР виділив понад 15 мільярдів євро на фінансування проєктів.

Банк Львів – регіональний банк, орієнтований на ММСП, який має 19 відділень у Західній Україні.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проєктом під керівництвом партнера Ігоря Лозенка та складалася зі старшого юриста Дениса Наконечного, юриста Олександра Мотіна та помічника юриста Євгена Коваля.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше