close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
24 Березня 2020

Sayenko Kharenko – юридичний радник ЄБРР щодо надання фінансування ОТП Лізингу на суму 15 мільйонів євро для підтримки малого та середнього бізнесу в Україні

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) щодо надання кредиту ОТП Лізингу в еквіваленті до 15 мільйонів євро строком на 4 роки. Кредит буде наданий як синтетичний гривневий кредит та/або кредит, виражений в євро. Цей кредит допоможе ОТП Лізингу профінансувати довгострокові договори лізингу з малими та середніми підприємствами (МСП) по Україні, незважаючи на теперішню ситуацію на ринку, викликану спалахом пандемії коронавірусу.

Фінансування надається за кредитною лінією EU4Business-ЄБРР в рамках Поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі (DCFTA) між Україною та ЄС. Фінансування також включає гранти, що надаються як інвестиційні винагороди компаніям для покращення технологій та виробничих процесів МСП відповідно до стандартів ЄС.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. На сьогодні банк інвестував на загальну суму більше 14,54 мільярдів євро у понад 460 проектів. OTП Лізинг функціонує на українському ринку більше десяти років і є частиною європейської фінансової групи OTP Group.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом під керівництвом партнера Ігоря Лозенка та складалася з юристки Віри Паньків та молодшої юристки Олександри Максименко.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше