close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
22 Грудня 2020

Sayenko Kharenko – юридичний радник ЄБРР у зв’язку з фінансуванням ОТП Лізингу на суму 25 мільйонів євро для підтримки мікро, малого і середнього бізнесу в Україні

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) у зв’язку з наданням кредиту в еквіваленті до 25 мільйонів євро строком на 4 роки ОТП Лізингу для підвищення конкурентоспроможності мікро, малих і середніх підприємств (ММСП) в Україні на тлі пандемії коронавірусу та її економічних наслідків.

Фінансування дозволить ОТП Лізингу забезпечувати довгострокові договори лізингу ММСП в гривні та/або євро. Фінансування доступне в рамках кредитної лінії EU4Business-ЄБРР з винагородами. Компанії-лізингоотримувачі матимуть право на отримання грантів, що фінансуються Європейським союзом (ЄС), після успішної реалізації свого інвестиційного проєкту.

ЄБРР – найбільший міжнародний фінансовий інвестор в Україні. ЄБРР узяв на себе сукупні зобов’язання в розмірі майже 14,6 мільярдів євро за 482 проєктами з моменту початку своєї діяльності в країні в 1993 році.

Партнер Ігор Лозенко очолив команду Sayenko Kharenko, в яку увійшли юристка Віра Паньків і молодший юрист Олександр Мотін.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше