close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
17 Лютого 2022

Sayenko Kharenko – юридичний радник Європейського Фонду Південно-Східної Європи у зв’язку з фінансуванням на суму 20 мільйонів євро, наданим Креді Агріколь Банку для підтримки сільськогосподарських виробників

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Європейського Фонду Південно-Східної Європи (European Fund for Southeast Europe) у зв’язку з наданням Креді Агріколь Банку кредиту на суму 20 мільйонів євро в гривневому еквіваленті. Банк використає кредит для надання фінансування в гривні сільськогосподарським виробникам та фермерським господарствам.

Європейський Фонд Південно-Східної Європи – це фонд фінансування розвитку, ініційований Німецьким банком із розвитку KfW за фінансової підтримки Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини та Європейської Комісії. Фонд використовує капітал, наданий донорськими агентствами, міжнародними фінансовими організаціями та приватними інституційними інвесторами для фінансування мікро- та малих підприємств у цільовому регіоні, який включає Україну.

Креді Агріколь Банк – це універсальний банк, який надає повний спектр банківських послуг, приділяючи особливу увагу сільському господарству та автокредитуванню.

Команда Sayenko Kharenko складалася з партнера Ігоря Лозенка та юриста Дениса Наконечного.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше